icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58

Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24 (III piętro)

Profesjonalny gabinet znajdujący się na trzecim piętrze hotelu, ulokowanego w samym centrum miasta, w okolicach wrocławskiego Rynku. To miejsce, w którym nie tylko dzieci uzyskają potrzebną pomoc, ale także rodzice lepiej nauczą się rozumieć swoje pociechy i pojawiające się trudności rozwojowe. 

W celu zapewnienia jak najbardziej efektywnej pracy z dzieckiem, gabinet został wyposażony w różnorodne i odpowiednio wyselekcjonowane pomoce terapeutyczne. Aby mały pacjent za bardzo nie nudził się w trakcie sesji, do jego dyspozycji są specjalne gry i rekwizyty, które są nie tylko atrakcyjną zabawą, ale także mają za zadanie zachęcać do kolejnych działań. Znajdująca się w gabinecie fototapeta z balonami oraz kolorystyka mebli i ścian dobrane zostały z myślą o dzieciach. Dodają miejscu uroku i sprawiają, że pacjenci zapominają o tym, gdzie tak naprawdę się znajdują. 

Na parterze w patio obiektu znajduje się restauracja z kącikiem dla dzieci. Natomiast przed gabinetem (po prawej stronie) mieści się przestronna, przytulna poczekalnia, gdzie spokojnie i w miłej atmosferze można oczekiwać na wezwanie przez specjalistę. Została wyposażona w stolik oraz dwie duże i wygodne sofy.

  

Adres:
Hotel Patio
ul. Kiełbaśnicza
50-110 Wrocław
Kontakt:
tel. 535 58 58 58
Adres e-mail:
kontakt@mentali.pl
Galeria
Nasi Specjaliści przyjmujący w tym gabinecie
Czy wiesz, że ...

Problemy psychologiczne rodziców rzadko nie pozostają bez wpływu na ich dzieci. Nie zwlekaj i umów się dziś na wizytę, aby zapewnić lepszą przyszłość swoich pociech.

icon