icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem. Depresja, przewlekły stres, problemy ze snem, nerwica czy utrata kontroli nad własnym życiem mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Pomagam odnaleźć źródło problemu i je pokonać. Jestem specjalistą, który każdego potrzebującego traktuje w sposób indywidualny. Wyznaję holistyczne spojrzenie na pacjenta, gdyż wszyscy jesteśmy inni. Poszczególne problemy wymagają zastosowania odmiennych metod, więc w swojej pracy wykorzystuję różne techniki. Zdobytą w trakcie wieloletniej nauki wiedzę, łączę z własnymi doświadczeniami, co pozwala mi na lepsze zrozumienie trudności, z którymi zmaga się dana osoba. Staram się wejrzeć dogłębnie w psychikę pacjenta i odszukać skrywane wydarzenia lub doświadczenia, które mogły mieć wpływ na jego aktualną sytuację psychiczną. 

Pomagam tym, którzy doświadczają kryzysu i sami nie potrafią uporać się z własnymi uczuciami oraz wydarzeniami, jak utrata bliskiej osoby, pracy lub czegoś równie cennego. Z mojej pomocy mogą także skorzystać osoby borykające się z uzależnieniami. 

W pracy kieruję się wyłącznie dobrem pacjenta i zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Zależy mi na budowaniu relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw każdej osoby.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłem jednolite studia magisterskie z dziedziny psychologii, na wydziale psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu. Wiedzę zdobywałem także w Centrum Psychologii Integralnej, gdzie ukończyłem kurs z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania. Podczas szkolenia poznałem szereg narzędzi poznawczych, niezwykle przydatnych w zawodzie psychologa, które pomagają nauczyć się kontrolować własne emocje – ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Nawet jeśli często doświadczasz stresujących sytuacji, możesz zadbać o swój nastrój. Umów się na wizytę z psychologiem i dowiedz się, jakie czynności sprzyjają zachowaniu dobrego samopoczucia.

icon