icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem. Depresja, przewlekły stres, problemy ze snem, nerwica czy utrata kontroli nad własnym życiem mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Pomagam odnaleźć źródło problemu i je pokonać. Jestem specjalistą, który każdego potrzebującego traktuje w sposób indywidualny. Wyznaję holistyczne spojrzenie na pacjenta, gdyż wszyscy jesteśmy inni. Poszczególne problemy wymagają zastosowania odmiennych metod, więc w swojej pracy wykorzystuję różne techniki. Zdobytą w trakcie wieloletniej nauki wiedzę, łączę z własnymi doświadczeniami, co pozwala mi na lepsze zrozumienie trudności, z którymi zmaga się dana osoba. Staram się wejrzeć dogłębnie w psychikę pacjenta i odszukać skrywane wydarzenia lub doświadczenia, które mogły mieć wpływ na jego aktualną sytuację psychiczną. 

Pomagam tym, którzy doświadczają kryzysu i sami nie potrafią uporać się z własnymi uczuciami oraz wydarzeniami, jak utrata bliskiej osoby, pracy lub czegoś równie cennego. Z mojej pomocy mogą także skorzystać osoby borykające się z uzależnieniami. 

W pracy kieruję się wyłącznie dobrem pacjenta i zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Zależy mi na budowaniu relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw każdej osoby.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłem jednolite studia magisterskie z dziedziny psychologii, na wydziale psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu. Wiedzę zdobywałem także w Centrum Psychologii Integralnej, gdzie ukończyłem kurs z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania. Podczas szkolenia poznałem szereg narzędzi poznawczych, niezwykle przydatnych w zawodzie psychologa, które pomagają nauczyć się kontrolować własne emocje – ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Istnieje wiele prostych metod, pozwalających na zachowanie równowagi psychicznej, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Umów się na wizytę z psychologiem i poznaj sposoby na to, aby zawsze trzymać nerwy na wodzy.

icon