icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
poradnictwo seksuologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
terapia seksuologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
terapia seksuologiczna dla par
icon 60 min      icon 200.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. W pracy terapeutycznej kieruję się empatią, otwartością, zrozumieniem i bezwarunkową akceptacją. Zależy mi na indywidualnym podejściu do każdej osoby oraz do trudności z jaką do mnie przychodzi dlatego w swojej pracy wykorzystuje integracyjny nurt terapeutyczny, zgodnie z potrzebami Klienta oraz jego gotowością do zmian.

Często zdarza się, że codzienne obowiązki, stres, relacje czy trudne doświadczenia bardzo nas obciążają. Mamy trudności ze snem, ciągle się denerwujemy czy ciężko nam wstać z łóżka. Również nasze wybory, czy preferencje mogą spotkać się z nieakceptacją otoczenia, co negatywnie wpływa na nasze funkcjonowanie. Rozmowa z psychoterapeutą to pierwszy krok ku budowaniu w pełni satysfakcjonującego życia i z przyjemnością chciałabym towarzyszyć Ci w tym procesie, zbudować relację terapeutyczną, która stworzy bezpieczne warunki do poznawania samego siebie.

Specjalizuję się w wspieraniu osób doświadczających pogorszonego samopoczucia, stanów depresyjnych, niepokoju czy przeciążenia pracą i obowiązkami. Ważnym obszarem jest dla mnie również satysfakcja seksualna. Wsparcie w poszukiwaniu tożsamości płciowej, problemach z brakiem akceptacji oraz wykluczeniem społecznym. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie uzyskałam dyplom mgr psychologii, ze specjalnością kliniczną. Posiadam również dyplom seksuologa (Uniwersytet SWPS w Poznaniu). Odbyłam roczne studium terapii poznawczo-behawioralnej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Obecnie realizuję 4- letnią akredytowaną szkołę psychoterapii w nurcie integracyjnym (Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia i Rozwoju Psychoterapii).
Doświadczenie zdobywałam w poradni zdrowia psychicznego, jako psycholog w szkole specjalnej oraz biorąc udział w wolontariatach, m.in. na oddziale psychiatrycznym, uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa.
 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24
Czy wiesz, że ...

Problemy psychologiczne rodziców rzadko nie pozostają bez wpływu na ich dzieci. Nie zwlekaj i umów się dziś na wizytę, aby zapewnić lepszą przyszłość swoich pociech.

icon