icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

,,Pomiędzy bodźcem a reakcją istnieje przestrzeń, w której znajduje się moc wyboru tej reakcji, która pozostawia nas wolnym i niezależnym, jednocześnie dająca możliwość rozwoju." 
- Wiktor Frankl

Nazywam się Anita Siudek, jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. 
 

Swoje zainteresowania lokuję w psychoterapii poznawczo-behawioralnej ze szczególnym uwzględnieniem terapii schematu. W swojej pracy szczególnie kładę nacisk na znaczenie relacji terapeutycznej, w której ważne jest poczucie bezpieczeństwa, empatia i akceptacja. Podczas sesji koncentruję się na doświadczanych emocjach i powrocie do równowagi psychologicznej.  Moje wsparcie oferuję osobom doświadczającym: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, a także osobom w szeroko rozumianym kryzysie psychologicznym. Serdecznie zapraszam osoby poszukujące pomocy w pokonywaniu swoich trudności, a także poszukujące drogi do zmiany!

Podczas pierwszego spotkania zarówno ja, jak i pacjent mamy możliwość zweryfikowania trudności, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Kolejne spotkania związane są z dobieraniem adekwatnej do problemu propozycji formy pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej. Ważne jest dla mnie także ustalenie zasad współpracy, tj. częstotliwość spotkań (tzw. kontrakt terapeutyczny). 

Obszary konsultacji

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam współpracując z Centrum Badań Psychologicznych i Psychoterapii Pro Salus, a także udzielając wsparcia osobom doświadczającym przemocy w Fundacji Non Licet we Wrocławiu. Kolejne zawodowe kroki stawiałam w dziennych oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży (Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu), całodobowych oddziałach psychiatrycznych dla dorosłych (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu), a także w oddziale rehabilitacji neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. 

Uczestniczyłam w specjalistycznych szkoleniach psychologicznych – m.in. z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam również Studium Interwencji Kryzysowej grupy ARCAN rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). 
 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Nierozwiązane sytuacje konfliktowe mogą znacznie pogorszyć każdą relację. Aby oczyścić atmosferę w Twoim związku, umów się na terapię par. Dzięki temu załagodzisz konflikt oraz poznasz skuteczne metody rozwiązywania ich w przyszłości.

icon