icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
poradnictwo psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką dzieci i młodzieży. W swoje pracy najbardziej cenię sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa moich pacjentów. Prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą, a na każdej sesji staram się wytworzyć przyjemną, rozluźniającą atmosferę. W procesie terapeutycznym w centrum jest osoba i to ona buduje narrację o sobie i swoim doświadczeniu, o swoich potrzebach. Pracując jako psycholożka staram się być w pełni świadoma i uważna - na własne oceny i interpretacje, przekonania o “normatywności”, na własne doświadczenia i idące za nimi sposoby radzenia sobie. W mojej pracy opieram się na kodeksie etyki zawodowej psychologa, u podstaw której leży poszanowanie godności każdej osoby. W moim gabinecie bezpieczną przestrzeń znajdą osoby LGBTQIAP+.

Udzielam pomocy w obszarze zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń więzi, nadpobudliwości psychoruchowej czy trudnych zachowań, związanych z zaistniałą sytuacją rodzinną. Pomagam również osobom doświadczającym trudnych chwil w wyniku straty kogoś bliskiego. W celu zminimalizowania stresu i lęku u osób niepełnoletnich, w sesjach i całym procesie terapii bierze udział rodzina pacjenta.

 

Obszary konsultacji
Edukcja i doświadczenie

Ukończyłam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Jestem certyfikowanym specjalistą – posiadam dyplom trenera umiejętności społecznych (TUS) zgodnie z wytycznymi MEN. Odbyty kurs pozwolił mi, między innymi, przyswoić zasady reagowania w sytuacji występowania trudnych zachowań oraz zdobyć umiejętność dostosowywania form pracy do specyfiki danego pacjenta, tak aby każdy mój podopieczny czuł się wyjątkowy i był traktowany w sposób indywidualny. Ponadto ukończyłam I rok 5-letniego kursu psychoterapii systemowo - psychodynamicznej.

Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym SPSK nr 1 we Wrocławiu, gdzie w latach 2019-2021 odbywałam staż z socjoterapii, pod okiem dr Sylwii Chładzińskiej – Kiejna. Największe doświadczenie w pracy klinicznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami zdobyłam podczas ponad 2 letniej pracy na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Ponadto w Centrum Psychoterapii Super-Ego zdobyłam ogromne doświadczenie w pracysocjoterapeutycznej. Pracuję z dziećmi także warsztatowo w obszarze rozwijania kompetencji społeczno - emocjonalnych. Dodatkowo brałam udział w rocznym wolontariacie w Sarajewie, gdzie zyskałam dużą wiedzę z zakresu profilaktyki przemocy rówieśniczej.

 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24
Czy wiesz, że ...

Bóle niewiadomego pochodzenia oraz problemy ze snem lub koncentracją mogą być symptomami zaburzeń psychicznych, stanów lękowych i fobii. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy, koniecznie umów się na wizytę u specjalisty.

icon