icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
poradnictwo psychologiczne
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 180.00 zł
poradnictwo dla rodziców
icon 50 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką w trakcie kursu psychoterapii w nurcie systemowym - ukończyłam II rok kursu systemowo - psychodynamicznego w Fundacji Kontekst w Krakowie. Pracuję z młodzieżą od 13 r.ż. i osobami młodymi dorosłymi (do 27 r.ż.). W swojej pracy najbardziej cenię sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa osób. W procesie terapeutycznym w centrum jest osoba i to ona buduje narrację o sobie i swoim doświadczeniu, o swoich potrzebach. Pracując jako psycholożka staram się być w pełni świadoma i uważna - na własne oceny i interpretacje, przekonania o “normatywności”, na własne doświadczenia i idące za nimi sposoby radzenia sobie. W mojej pracy opieram się na kodeksie etyki zawodowej psychologa, u podstaw której leży poszanowanie godności każdej osoby. W moim gabinecie bezpieczną przestrzeń znajdą osoby LGBTQIAP+.

Udzielam wsparcia osobom w spektrum autyzmu, ze świadomością różnic płciowych, osobom w trudnościach w relacjach społecznych, w kryzysie psychicznym, z objawami depresyjnymi i w obszarze trudnych zachowań, związanych z zaistniałą sytuacją rodzinną. Pomagam również osobom doświadczającym trudnych chwil w wyniku straty kogoś bliskiego. W celu zminimalizowania stresu i lęku u osób niepełnoletnich, w sesjach i całym procesie terapii bierze udział rodzina osoby.

 

 

Obszary konsultacji
Edukcja i doświadczenie

Jestem w trakcie 5-letniego kursu psychoterapii systemowo - psychodynamicznej - ukończyłam II rok kursu. Ukończyłam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Regularnie poszerzam swoje kompetencje w pracy z osobami ze społeczności LGBT+  i w obszarze działań antydyskryminacyjnych. Zależy mi na tym, aby każda osoba w moim gabinecie czuła się wyjątkowa i była traktowana w sposób indywidualny. 

Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym SPSK nr 1 we Wrocławiu, gdzie w latach 2019-2021 odbywałam staż pod okiem dr Sylwii Chładzińskiej – Kiejna. Największe doświadczenie w pracy klinicznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami zdobyłam podczas ponad 2 letniej pracy na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Ponadto w Centrum Psychoterapii Super-Ego w trakcie 2 lat stażu zdobyłam ogromne doświadczenie w pracy socjoterapeutycznej. Pracuję z dziećmi i młodzieżą także warsztatowo w obszarze rozwijania kompetencji społeczno - emocjonalnych. Dodatkowo brałam udział w rocznym wolontariacie w Sarajewie, gdzie zyskałam dużą wiedzę z zakresu profilaktyki przemocy rówieśniczej.

 

Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon