icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*
Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

W gabinecie zajmuję się głównie diagnozowaniem oraz terapią chorób związanych z lękiem (tzw. „nerwicowych”), zaburzeniami nastroju, bezsennością, zaburzeniami w których występują objawy psychozy (schizofrenia, zaburzenia z urojeniami, choroba dwubiegunowa), chorób przebiegających z zaburzeniami pamięci (otępiennymi). Mam największe doświadczenie w pomaganiu osobom uzależnionym oraz cierpiącym na zaburzenia nastroju (w tym dwubiegunowe). W tych przypadkach pracuję również z osobami pozostającymi z nimi w relacjach.

W opisie problemu z którym zwraca się do mnie Pacjent lub rodzina, najważniejsza jest dla mnie ich własna opowieść, wolna od medycznych, psychologicznych, filozoficznych określeń. Proste jest zawsze bliższe prawdy. 

Podejmując decyzje dotyczące rodzaju proponowanego leczenia opieram się zawsze na Medycynie Opartej na Dowodach, równocześnie nie utrzymuję kontaktów z firmami farmaceutycznymi. Uważam że zdrowie Pacjentów i prawa rynku, same w sobie, stanowią istotny konflikt interesów. Konflikt ten staram się rozwiązywać samodzielnie, uaktualniając swoją wiedzę i umiejętności. Prowadzę gabinet wolny od jakiejkolwiek reklamy firm farmaceutycznych.

Zajmuję się leczeniem pacjentów dorosłych, nie mam dostatecznego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. W zakresie leczenia uzależnień nie zajmuję się programami redukcji szkód, nauką kontrolowanego używania środków psychoaktywnych, terapią awersyjną. Dla mnie celem terapii uzależnień jest proces zdrowienia (rozwoju) rozumiany jako trzeźwienie. 

Moje główne zainteresowania zawodowe to: choroba afektywna dwubiegunowa, szeroko pojęta problematyka uzależnień, psychiatria środowiskowa, telepsychiatria oraz niefarmakologiczna terapia kryzysów psychotycznych, coaching. 

Po rejestracji przed pierwszą wizytą przesyłam mailem do uzupełnienia krótką ankietę.