icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem certyfikowany psychoterapeutą psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej pracy terapeutycznej staram się wnikliwie słuchać pacjenta i stale podążać za Jego narracją. Do moich zainteresowań zawodowych należą między innymi: psychoterapia zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i lękowych, a także szeroko rozumiana problematyka małżeństwa i rodziny, m.in.: problemy w relacjach rodzinnych. Nie zajmuję się uzależnieniami.

Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie w 2007r. ukończyłem studia licencjackie o specjalności pedagogika rodzinna, a w 2009r. ukończyłem studia uzupełniające magisterskie z resocjalizacji na tym samym wydziale. Kilka lat później, w 2016r., ukończyłem czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a w styczniu 2020r. otrzymałem dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. 


Od ukończenia szkoły psychoterapii regularnie uczestniczę w organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej konferencjach naukowych, a także stale staram się zapoznawać z aktualną literaturą dotyczącą psychopatologii, psychoterapii psychodynamicznej i psychoanalizy. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora.