icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem psychoterapeutką systemową oraz pedagożką. W gabinecie pracuję z osobami, które zmagają się z problemami rodzinnymi, relacyjnymi, zawodowymi oraz życiowym i emocjonalnym kryzysem. Szczególnie bliska jest mi praca w formie m.in. wsparcia psychoterapeutycznego oraz poradnictwa wychowawczego. Moją pasją jest uczestniczenie w procesie zmian w życiu moich Klientów, których poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie priorytetem. W relacji terapeutycznej podstawowymi wartościami są dla mnie zaufanie, szacunek, neutralność oraz autentyczność.

Wierzę, że każdy człowiek ma unikatową narrację na temat zdarzeń ze swojego życia, do której zrozumienia niezbędna jest ciekawość, życzliwość i otwartość. W pracy terapeutycznej wyznaję zasadę, że to Klient jest ekspertem od swoich emocji, przeżyć i doświadczeń, a moją rolą jest pomóc - poprzez zadawanie pytań oraz różnego rodzaju interwencje psychoterapeutyczne - w odkryciu Jego zasobów i najlepszych dla Niego sposobów funkcjonowania i realizowania swojego potencjału.

Pierwsze 2-3 spotkania mają charakter zapoznawczy - dzięki temu mam szansę poznać Klienta i problem, z którym do mnie przychodzi. W czasie tych spotkań uważnie słucham Klienta po to, by jak najtrafniej zaproponować formy możliwej współpracy. Po ich ustaleniu wspólnie z Klientem ustalamy częstotliwość spotkań, mając na uwadze potrzeby Klienta, jak i standardy skutecznego procesu psychoterapeutycznego. Na koniec ustalamy także zasady współpracy - w formie kontraktu terapeutycznego.