icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*
Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

"Od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia"

Na co dzień pracuję jako psycholog, seksuolog, terapeuta par i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia – stronę, na której znajdziesz mnóstwo darmowej psychologicznej i seksuologicznej wiedzy. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób na różnych płaszczyznach i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy, a także życia jako takiego.

Podczas naszych spotkań będziesz mieć okazję zająć się sobą holistycznie i mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wspaniała podróż. Potraktuj je jak niezwykłą przygodę po zakamarkach Twojego wewnętrznego świata. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby w pełni wykorzystać czas, który spędzimy razem, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i cele związane z procesem. Pracuję różnymi metodami, głównie opierając się jednak na założeniach psychologii i seksuologii pozytywnej, nurcie systemowym, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii skoncentrowanej na emocjach oraz terapii poznawczo-behawioralnej.

W swojej pracy jestem uważna na to, czego potrzebujesz jako klient/ka, jednocześnie mam w sobie dużo otwartości na to, w jaki sposób Ty chcesz pracować, więc jeśli w danym momencie potrzebujesz czegoś innego, niż to, co Ci daję – wyraź to wprost. Potrzebujemy wspólnego zaangażowania w proces, byś jak najpełniej się rozwijał/a i korzystał/a z naszych spotkań.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na satysfakcjonujące życie, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Czy pozwolisz mi, bym towarzyszyła Ci w tej podróży?

Obszary konsultacji:

  • Problemy w relacjach
  • Problemy/Zaburzenia seksualne
  • Zwiększanie własnego dobrostanu psychicznego i seksualnego
  • Stres i kryzysy życiowe
  • Problemy ze snem