icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Miejsce wizyty :
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem, w swojej pracy zajmuję się między innymi wsparciem psychologicznym oraz psychoedukacją. Ukończyłam studia na kierunku psychologia w Uniwersytecie Wrocławskim. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i webinarach.

Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Szczególnie bliska jest mi praca z młodzieżą oraz młodymi dorosłymi, ponieważ ten okres jest momentem bardzo dynamicznego rozwoju osobowości, co jednak nierzadko łączy się z wieloma trudnościami. Służę wsparciem w zakresie problemów w relacjach interpersonalnych, rozwijania poczucia własnej wartości oraz tożsamości. Pomagam również przy odnajdowaniu zasobów koniecznych do radzenia sobie ze stresem, nieśmiałością czy niechcianymi emocjami. Niezwykle fascynujące jest dla mnie towarzyszenie zgłaszającym się do mnie osobom w odnajdowaniu indywidualnych zasobów i technik radzenia sobie, które pozwalają wzrastać i na nowo rozumieć własną historię. Jestem przekonana, że wspólne spojrzenie na trudność, stwarza odmienną i bezpieczną perspektywę, która może doprowadzić do wypracowania zupełnie nowych rozwiązań. 

W swojej pracy spotkania z Klientem rozpoczynam od 2-3 konsultacji diagnostyczno-zapoznawczych (w przypadku osoby niepełnoletniej pierwsza konsultacja odbywa się razem z rodzicem/opiekunem prawnym). Następnie wspólnie z Klientem ustalamy i omawiamy możliwe formy pomocy.