icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. W pracy terapeutycznej kieruję się empatią, otwartością, zrozumieniem i bezwarunkową akceptacją. Zależy mi na indywidualnym podejściu do każdej osoby oraz do trudności z jaką do mnie przychodzi dlatego w swojej pracy wykorzystuje integracyjny nurt terapeutyczny, zgodnie z potrzebami Klienta oraz jego gotowością do zmian.

Często zdarza się, że codzienne obowiązki, stres, relacje czy trudne doświadczenia bardzo nas obciążają. Mamy trudności ze snem, ciągle się denerwujemy czy ciężko nam wstać z łóżka. Również nasze wybory, czy preferencje mogą spotkać się z nieakceptacją otoczenia, co negatywnie wpływa na nasze funkcjonowanie. Rozmowa z psychoterapeutą to pierwszy krok ku budowaniu w pełni satysfakcjonującego życia i z przyjemnością chciałabym towarzyszyć Ci w tym procesie, zbudować relację terapeutyczną, która stworzy bezpieczne warunki do poznawania samego siebie.

Specjalizuję się w wspieraniu osób doświadczających pogorszonego samopoczucia, stanów depresyjnych, niepokoju czy przeciążenia pracą i obowiązkami. Ważnym obszarem jest dla mnie również satysfakcja seksualna. Wsparcie w poszukiwaniu tożsamości płciowej, problemach z brakiem akceptacji oraz wykluczeniem społecznym. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie.