icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Miejsce wizyty :
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Psycholog, psychotraumatolog z pasji i wykształcenia. W swojej pracy kieruję się dewizą, iż każdy człowiek jest ekspertem od własnego życia i to on wie czego potrzebuje by móc żyć jego pełnią - moja rola w tym by pomóc zauważyć, wydobyć to wszystko, co być może do tej pory nie zostało nazwane by móc osiągnąć swój upragniony dobrostan. 

Moje zainteresowania to literatura, podróże oraz muzyka. 

Szczególne miejsce w mojej praktyce stanowi praca z traumatycznymi doświadczeniami takimi jak: przemoc, zaniedbanie wczesnodziecięce, wojna, napad, gwałt, molestowanie i wykorzystanie seksualne, katastrofa naturalna, wypadek komunikacyjny. 


Jeśli dotkęło Cię któreś z powyżej opisanych wydarzeń i w związku z nimi odczuwasz znaczące obniżenie jakości swojego życia w postaci m.in poczucia zagrożenia życia i/lub integralności fizycznej lub psychicznej, bezradności, unikania (rzeczy, miejsc, ludzi, sytuacji, które o tym wydarzeniu przypominają), niespodziewanie powracających obrazów z wydarzenia jak gdyby działo się teraz, koszmarów sennych, wybuchów złości, gniewu itp- zapraszam byśmy w bezpiecznych warunkach przeszli przez nie razem byś mógł “zostawić przeszłość w przeszłości” i  odzyskać swoje życie.