icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką, psycholożką dziecięcą i seksuolożką w trakcie kształcenia. Zajmuję się pomocą psychologiczną, seksuologiczną, psychoedukacją i edukacją seksualną. Zapraszam do siebie osoby dorosłe, także rodziców i dzieci do 10 roku życia. Wspieram rodziców przed rozmową na temat seksualności z dzieckiem. Na każdą osobę patrzę w sposób całościowy – z poszanowaniem jej wyjątkowych i indywidualnych doświadczeń oraz posiadanych zasobów.
W swojej pracy czerpię z podejścia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Istotne jest dla mnie tworzenie przestrzeni, w której każda osoba może czuć się bezpiecznie, niezależnie od wieku, religii, pochodzenia, tożsamości płciowej, czy orientacji seksualnej.
Jeśli szukasz pomocy w obszarze:
- rodzicielstwa (np.: problemy rozwojowe oraz wychowawcze, trudności adaptacyjne, trudności emocjonalne),
- rozwoju osobistego (np.: niska samoocena, zrozumienie siebie i swoich potrzeb),
- seksualności (np.: akceptacja własnej seksualności, braku satysfakcji z życia seksualnego, trudności w obszarze życia seksualnego),
- relacji z innymi (np.: trudność w wyrażaniu swoich potrzeb w związku, pogłębianiu bliskości w relacji),
- okresie okołoporodowym (np.: wsparcie psychologiczne w ciąży i po ciąży.

Pierwsze 2-3 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. Podczas nich wspólnie staramy się nawiązać relacje opartą na zaufaniu, wypracowujemy zasady współpracy. Moim zadaniem jest jak najlepsze poznanie Cię/ Was, tego z czym do mnie przychodzisz/-cię. W przypadku spotkań dotyczących dzieci, pierwsze spotkanie odbywa się z rodzicem/rodzicami, bez uczestnictwa dziecka.