icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem specjalizującym się w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Ukończyłem także studia podyplomowe z zakresu psychodiagnostyki. Jestem w trakcie certyfikacji nadającej uprawnienia pedagogiczne. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i webinarach.

Specjalizuję się w pracy z osobami nieśmiałymi, o niskim poczuciu własnej wartości, mającymi trudności w nawiązywaniu relacji. Pracuję także, z pacjentami cierpiącymi na depresję czy wysoce wrażliwymi. Wśród moich pacjentów staram się skupiać na budowaniu umiejętności społecznych oraz pozytywnego nastawienia do samego siebie — ponieważ uważam, że to jak o sobie myślimy, ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia psychicznego.

Dodatkowo pomagam w poprawieniu umiejętności radzenia sobie ze stresem, skutecznej autoprezentacji i efektywnej nauki. Udzielam konsultacji dotyczących doradztwa zawodowego i zdrowego snu. W swojej pracy korzystam z metod psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

W pracy bardzo ważne jest dla mnie stworzenie relacji terapeutycznej opartej na wzajemnej szczerości, swobodzie i zaufaniu. Niedopuszczalna jest dla mnie myśl, aby negatywnie oceniać swoich klientów. Jednocześnie, preferuję konkretne działania mające na celu rozwiązanie danego problemu.

Podczas pierwszego spotkania zapoznaję się z klientem i jego potrzebami. Wsłuchując się i poznając osobę, z którą pracuję, stwarzam indywidualny plan do dalszych konsultacji.