icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, a przede wszystkim z dużą otwartością, szacunkiem i empatyczną postawą do jego potrzeb. Stosuje podejście holistyczne, postrzegające człowieka jako całość, zwracając uwagę nie tylko na psychiczną kondycję osoby, ale również jej stan zdrowia fizycznego, czynniki zewnętrzne wpływające na samopoczucie oraz wyznawane wartości.

Pracuję z osobami dorosłymi stacjonarnie i online, które doświadczają trudności w życiu codziennym w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Specjalizuję się w obszarach, takich jak: zaburzenia osobowości, obniżony nastrój (depresja, melancholia, nadmierne doświadczanie negatywnych emocji, brak motywacji do działania, lęki dotyczące przyszłości), niska samoocena (stawianie sobie wysokich wymagań i oczekiwań, deprywacja własnych osiągnięć, ogólnie niezadowolenie z siebie), trudność w nawiązywaniu relacji społecznych, brak umiejętności stawiania granic, brak poczucia zrozumienia, osamotnienie oraz nieumiejętność stawiania celu i konsekwentnego dążenia do jego realizacji.

Bardzo poważnie podchodzę do Kodeksu Etycznego Psychologa i przestrzegam zasad swojego zawodu. Stale pogłębiam i rozwijam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach o tematyce zdrowia psychicznego. Pracuję pod stałą superwizją.