icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali pod poniższym numerem telefonu lub wysyłając wiadomość na nasz adres mailowy.

icon 535 58 58 58 (poniedziałek 8.00 - 16.00; wtorek - piątek 9.00 - 17.00)
 

Dane rejestrowe:

Mentali Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,  adres: ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy, VI wydział we Wrocławiu pod numerem KRS 0000894386, NIP 899-289-72-26, REGON 388674924, kapitał zakładowy w wysokości 30 000,00 ZŁ,

Czy wiesz, że 99% osób korzystających z usług naszego centrum jest zadowolona z usług?

 

Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

Formularz kontaktowy
Najczęściej zadawane pytania
icon
Czy psychoterapeuta może dać mi gwarancję skuteczności sesji?
Powodzenie terapii jest uzależnione przede wszystkim od chęci i zaangażowania osoby zgłaszającej ze swoim problemem.
icon
Kiedy zobaczę efekty spotkań?
Każda terapia różni się pod tym względem. Część osób odczuwa różnicę już po pierwszym spotkaniu z psychoterapeutą, inni potrzebują więcej czasu, aby zauważyć zmianę w swoim sposobie myślenia i zachowaniu.
icon
Ile będzie trwała terapia?
Jej długość uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Niektóre osoby zgłaszają się z problemami, których rozwiązanie wymaga zaledwie kilku spotkań, w innych sytuacjach może być konieczna znacznie dłuższa terapia.
icon
Jak częste będą spotkania z terapeutą?
Systematyczność jest niezwykle istotna dla powodzenia terapii. W zależności od potrzeb oraz możliwości Klienta, psychoterapeuta może zalecić spotkania raz w tygodniu lub rzadziej.
icon
Jak się przygotować do pierwszej wizyty?
Przed spotkaniem z psychologiem lub psychoterapeutą warto zastanowić się nad tym, jakie tematy chciałbyś poruszyć. Można także stworzyć listę problemów, które zaburzają Twoją równowagę wewnętrzną i celów, które chciałbyś osiągnąć w wyniku terapii.