icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Wrocław - ul. Na Grobli 20/8

To gabinet znajdujący się w spokojnej dzielnicy w centrum Wrocławia, przeznaczony do prowadzenia sesji terapeutycznych, a także miejsce, w którym każda zgłaszająca się osoba uzyska pomoc, wsparcie oraz zrozumienie. Zielony teren w pobliżu Odry zapewnia niezwykle przyjemną i relaksującą atmosferę, oddziałującą kojąco na pacjentów. Wewnątrz budynku do dyspozycji gości znajduje się wygodna poczekalnia na parterze, natomiast pacjenci rozpoczynający swoją sesję za parę minut mogą skorzystać z poczekalni na pierwszym piętrze, w holu gabinetu, który mieści się pod numerem 8. W chwilach oczekiwania zapraszamy do skorzystania z poczęstunku w postaci kawy, herbaty, wody czy drobnych przekąsek. Budynek został wyposażony w windę.

Aby zapewnić pacjentom jak najlepszy komfort, teren, na którym ulokowany jest gabinet został wyposażony w bezpłatny parking. Obiekt dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. 

   

Galeria
Nasi Specjaliści przyjmujący w tym gabinecie
Czy wiesz, że ...

Problemy psychologiczne rodziców rzadko nie pozostają bez wpływu na ich dzieci. Nie zwlekaj i umów się dziś na wizytę, aby zapewnić lepszą przyszłość swoich pociech.

icon