icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna okołoporodowa
icon 50 min      icon 180.00 zł
poradnictwo psychologiczne
icon 50 min      icon 180.00 zł
poradnictwo seksuologiczne
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 180.00 zł
interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 0.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką, psycholożką dziecięcą i seksuolożką w trakcie kształcenia. Zajmuję się pomocą psychologiczną, seksuologiczną, psychoedukacją i edukacją seksualną. Zapraszam do siebie osoby dorosłe, także rodziców i dzieci do 10 roku życia. Wspieram rodziców przed rozmową na temat seksualności z dzieckiem. Na każdą osobę patrzę w sposób całościowy – z poszanowaniem jej wyjątkowych i indywidualnych doświadczeń oraz posiadanych zasobów.
W swojej pracy czerpię z podejścia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Istotne jest dla mnie tworzenie przestrzeni, w której każda osoba może czuć się bezpiecznie, niezależnie od wieku, religii, pochodzenia, tożsamości płciowej, czy orientacji seksualnej.
Jeśli szukasz pomocy w obszarze:
- rodzicielstwa (np.: problemy rozwojowe oraz wychowawcze, trudności adaptacyjne, trudności emocjonalne),
- rozwoju osobistego (np.: niska samoocena, zrozumienie siebie i swoich potrzeb),
- seksualności (np.: akceptacja własnej seksualności, braku satysfakcji z życia seksualnego, trudności w obszarze życia seksualnego),
- relacji z innymi (np.: trudność w wyrażaniu swoich potrzeb w związku, pogłębianiu bliskości w relacji),
- okresie okołoporodowym (np.: wsparcie psychologiczne w ciąży i po ciąży.

Pierwsze 2-3 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. Podczas nich wspólnie staramy się nawiązać relacje opartą na zaufaniu, wypracowujemy zasady współpracy. Moim zadaniem jest jak najlepsze poznanie Cię/ Was, tego z czym do mnie przychodzisz/-cię. W przypadku spotkań dotyczących dzieci, pierwsze spotkanie odbywa się z rodzicem/rodzicami, bez uczestnictwa dziecka.


 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologicznych studiów magisterskich o specjalności klinicznej (Uniwersytet SWPS we Wrocławiu). Ukończyłam studia podyplomowe z praktycznej diagnozy psychologicznej (Uniwersytet SWPS we Wrocławiu).
Kontynuuję swoją naukę na studiach podyplomowych na kierunku seksuologia oraz przygotowanie pedagogiczne. Równolegle szkolę się terapeutycznie w nurcie Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).
Zależy mi na jak najlepszych efektach mojej pracy, w związku z tym stale podnoszę moje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, konferencjach, webinarach z zakresu psychologii, psychologii okołoporodowej i seksuologii. Między innymi: Terapia par – Psychologia w praktyce (2021), Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną - Psychologia w praktyce (2022), Lęk w okresie okołoporodowym – Dolnośląskie centrum Psychoterapii (2022), Pomoc psychologiczna w ciąży i w pierwszych miesiącach życia dziecka – PsychoMedic (2022), Mindfulness – Based Stress Reduction – KWANTUM Tomasz Kryszczyński (2019).
 

Doświadczenie zdobywałam w Przedszkolu z oddziałami integracyjnymi, pracując w zespole Terapeutyczno – Psychologiczno – Pedagogicznym w ramach praktyk studenckich.
Obecnie pracuje w jednym z Wrocławskich przedszkoli, gdzie wspieram dzieci i ich rozwój. Pracuje również w dwóch gabinetach we Wrocławiu, gdzie pomagam, konsultuje, słucham i rozmawiam z pacjentami.
Pełnie również rolę opiekunki praktykantów, opiekunki i superwizorki wolontariuszy w TelefoniePogadania, który przeznaczony jest dla osób samotnych i potrzebujących wsparcia.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon