icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 250.00 zł
Psychoterapia
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem certyfikowany psychoterapeutą psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej pracy terapeutycznej staram się wnikliwie słuchać pacjenta i stale podążać za Jego narracją. Do moich zainteresowań zawodowych należą między innymi: psychoterapia zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i lękowych, a także szeroko rozumiana problematyka małżeństwa i rodziny, m.in.: problemy w relacjach rodzinnych. Nie zajmuję się uzależnieniami.

Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie w 2007r. ukończyłem studia licencjackie o specjalności pedagogika rodzinna, a w 2009r. ukończyłem studia uzupełniające magisterskie z resocjalizacji na tym samym wydziale. Kilka lat później, w 2016r., ukończyłem czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a w styczniu 2020r. otrzymałem dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. 


Od ukończenia szkoły psychoterapii regularnie uczestniczę w organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej konferencjach naukowych, a także stale staram się zapoznawać z aktualną literaturą dotyczącą psychopatologii, psychoterapii psychodynamicznej i psychoanalizy. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora.
 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Moje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałem na II Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Klinicznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie odbywałem dwa wolontariaty, jeden 1- miesięczny i drugi 10-miesięczny.
Od września 2017 do lipca 2019r. pracowałem jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego SALUS w Długołęce i Miliczu, w którym od stycznia do lipca 2019r. pracowałem również jako psychotrerapeuta na oddziale dziennym, który mieścił się przy tej poradni.

Czy wiesz, że ...

Często, aby znaleźć rozwiązanie sytuacji kryzysowej, potrzebne jest spojrzenie "z zewnątrz". Dzięki wizycie u specjalisty możesz otrzymać pomoc i wsparcie, niezbędne do odzyskania równowagi psychicznej.

icon