icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja psychologiczna pary/małżeńska
icon 60 min      icon 200.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 50 min      icon 200.00 zł
Kilka słów o mnie

Zajmuję się głównie terapią zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych i afektywnych (głównie depresji). Pomagam również osobom posiadającym problemy w nawiązywaniu relacji społecznych, a także parom i małżeństwom borykającymi się różnymi problemami w ich relacji. Staram się także brać udział w konferencjach i sympozjach naukowych, a także zapoznawać się z aktualną literaturą fachową, by stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Swoją pracę postrzegam jako towarzyszenie pacjentom na drodze w pokonywaniu ich problemów życiowych. Poddaję ją również stałej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego także jestem członkiem.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, gdzie w 2007 roku ukończyłem studia licencjackie z pedagogiki rodzinnej, a w 2009 roku studia uzupełniające magisterskie z resocjalizacji. Jestem także dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, absolwentem Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i to właśnie w obszarze psychoterapii i doradztwa rodzinnego pracuję już od kilku lat. 

Czy wiesz, że ...

Nawet jeśli często doświadczasz stresujących sytuacji, możesz zadbać o swój nastrój. Umów się na wizytę z psychologiem i dowiedz się, jakie czynności sprzyjają zachowaniu dobrego samopoczucia.

icon