icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24

Gabinet został ulokowany w ścisłym centrum miasta, w okolicach wrocławskiego Rynku. To przestronny, klimatyzowany oraz w pełni wyposażony lokal – w środku znajdują się wygodne fotele i wszelkie niezbędne narzędzia terapeutyczne. Kolory ścian i wyposażenia meblowego wprowadzają przytulną, ciepłą atmosferę oraz pozwalają pozbyć się nagromadzonego stresu i lęku. To miejsce, w którym każdy uzyska profesjonalną i dyskretną pomoc w zakresie problemów o podłożu psychicznym. Znajduje się w części gabinetowo-biurowej hotelu, gdzie zapewniona jest 100% anonimowość. Budynek został wyposażony w windę oraz jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Pacjenci mogą spędzić czas oczekiwania na swoją sesję w poczekalni na pierwszym piętrze składającej się z sof i stolika lub poczekać w restauracji mieszczącej się na parterze w patio budynku. 

    

Galeria
Nasi Specjaliści przyjmujący w tym gabinecie
Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon