icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 60 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dla seniorów
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 250.00 zł
Diagnoza ADHD
icon 60 min      icon 890.00 zł
terapia rodzinna
icon 60 min      icon 260.00 zł
Diagnoza ADHD dzieci i młodzieży
icon 60 min      icon 890.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem i ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim. Pełnię także funkcję sekretarza i wykładowcy akademickiego. Jestem również mediatorem i specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. 


Na co dzień prowadzę warsztaty, terapie i konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z młodymi ludżmi pracuję już od lat i wciąż jest to dla mnie połączenie służby, pasji i spełnienia. Kieruję się zasadami wypracowanymi przez lata pracy: atmosfera bezpieczeństwa, konsekwencja, dialog, szacunek, akceptacja,aktywne słuchanie, zaufanie, systematyczność, dyscyplina i motywacja. 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji i przestrzegam Kodeksu etyki PTP.
W swojej pracy kieruję się etyką psychologa i podchodzę indywidualnie do każdego klienta. Stale się dokształcam i poszerzam zarówno wiedzę jak i umiejętności zawodowe. Oferuję Państwu wsparcie w formie bezpośredniej i w uzasadnionych sytuacjach online (Skype, ZOOM, telefon).

Obszary konsultacji

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, z niepełnosprawnością (głównie słuchową), zagrożonymi wykluczeniem społecznym, dysfunkcyjnymi i z zaburzeniami. 
Aktywnie zajmowałam się realizacją projektów społecznych, wsparciem psychologicznym, moderowaniem rozmów i działań na rzecz poprawy jakości życia w ramach współpracy z III sektorem.
Swoje doświadczenie do dziś doskonalę w oparciu o działalność w różnych placówkach, m.in. w poradni psychologicznej, korporacji, Zakładzie Karnym, firmie szkoleniowej, Klubie Abstynenta, organizacjach pozarządowych, Polskim Związku Głuchych, instytucji oświatowo-wychowawczej czy w Siłach zbrojnych. Doświadczenie pozwala mi skuteczniej wspierać moich klientów poprzez indywidualny dobór metod pracy i spojrzenie na problem z wielu perspektyw jak i całościowo. Łączę wiedzę psychologiczną, doświadczenie życiowe a także praktykę.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Nawet jeśli często doświadczasz stresujących sytuacji, możesz zadbać o swój nastrój. Umów się na wizytę z psychologiem i dowiedz się, jakie czynności sprzyjają zachowaniu dobrego samopoczucia.

icon