terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Warszawie - umów wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Warszawy przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji o terapii ze specjalistą jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci odpowiednią formę wsparcia. 

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która ma na celu uzyskanie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista określa rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dobiera pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić wizyty. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób pomocy. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj gdzieś swoje problemy, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, żeby zapewnić Ci przyjazne warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Warszawy

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Psycholog Warszawa - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące psychoterapii.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas spotkań zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwszą pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, przez to może obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Warszawy

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które starają się własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem własnej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje ogromny stres, który często przyczynia się trudności z zaakceptowaniem samego siebie i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Warszawa psychoterapia dzieci