terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów we Wrocławiu

Nasza poradnia psychologiczna zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia, a wszystko to w komfortowych warunkach i atmosferze zrozumienia. Nasz gabinet psychologiczny oferuje zarówno psychoterapię indywidualną jak i terapię grupową. Sprawdź, co może zrobić dla Ciebie psycholog.

Dobry psycholog Wrocław - umów wizytę

Nie odkładaj trudności psychicznych na później i umów się na wizytę stacjonarnie w naszej poradni zdrowia psychicznego lub umów się online do jednego z naszych specjalistów. U nas pomoc psychologiczny dostępna jest bez długiego czekania w kolejce.

Podjęcie decyzji o terapii jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści przyjmujący w centrum Wrocławia dopasują do Ciebie właściwą formę pomocy. Odwiedź nasz gabinet psychologiczny.

Psycholog Wrocław prywatnie - czym się zajmuje?

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Konsultacja psychologiczna pomaga w wyborze najlepszej formy pomocy. Pomoc psychologiczną dążącą do rozwiązania problemu otrzymasz podczas wizyty online lub stacjonarnej.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Wsparcie psychologa to forma pomocy do zdrowia psychicznego, z którego mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Dobry psycholog zawsze indywidualnie dobiera plan prowadzenia terapii do charakteru zaburzeń psychicznych Pacjenta. Centrum pomocy psychologicznej ma za zadanie pomóc Ci w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

INTERWENCJA KRYZYSOWA

Interwencja kryzysowa to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Masz wiele trudności psychicznych? Nie bój się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Pomoc psychologiczna jest pomocna wtedy, kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • masz zaburzenia osobowości,
 • masz zaburzenia lękowe,
 • cierpisz na zespół stresu pourazowego,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą bliskiej osoby,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • w Twoim życiu pojawiają się trudne wydarzenia,
 • cierpisz na poważną chorobę,
 • masz zaburzenia adaptacyjne.

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychoterapeuty?

Pierwsze spotkanie z psychologiem to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog psychoterapeuta przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawia diagnozę. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszej pomocy. Pierwszym spotkaniom zazwyczaj towarzyszy duży stres. Przed wizytą u psychologa w centrum psychoterapii zapisz gdzieś to, co sprawia Ci trudność, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – psychoterapia indywidualna jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa. Proszenie o pomoc to żaden wstyd – skorzystaj z naszego centrum pomocy psychologicznej i wróć do zdrowia psychicznego.

Nasi specjaliści dostępni dla mieszkańców Wrocławia

Poznaj najlepszych specjalistów z centrum pomocy psychologicznej z Wrocławia, którzy zapewniają profesjonalne wsparcie psychologiczne.

Umów się na konsultacje psychologiczne już dziś.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Psycholog / Psycholog dziecięcy / Seksuolog

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog Wrocław

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog Wrocław - adresy

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław

Psycholog Wrocław - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące wizyty u psychologa.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia też pierwszą pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów może wystawiać recepty.

Nie wiesz, kogo wybrać? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a nasz gabinet psychologiczny dopasuje dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i zbierane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko to, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.

Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z bliskimi osobami, polepszyć jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.

Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dobiorą terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia. Mierzą się z osobami z różnymi zaburzeniami psychicznymi i zawsze dążą do jednego – rozwiązania problemu.

Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.

Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.