Do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, a przede wszystkim z dużą otwartością, szacunkiem i empatyczną postawą do jego potrzeb. Stosuje podejście holistyczne, postrzegające człowieka jako całość, zwracając uwagę nie tylko na psychiczną kondycję osoby, ale również jej stan zdrowia fizycznego, czynniki zewnętrzne wpływające na samopoczucie oraz wyznawane wartości.
Pracuję z osobami dorosłymi stacjonarnie i online, które doświadczają trudności w życiu codziennym w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Specjalizuję się w obszarach, takich jak: zaburzenia osobowości, obniżony nastrój (depresja, melancholia, nadmierne doświadczanie negatywnych emocji, brak motywacji do działania, lęki dotyczące przyszłości), niska samoocena (stawianie sobie wysokich wymagań i oczekiwań, deprywacja własnych osiągnięć, ogólnie niezadowolenie z siebie), trudność w nawiązywaniu relacji społecznych, brak umiejętności stawiania granic, brak poczucia zrozumienia, osamotnienie oraz nieumiejętność stawiania celu i konsekwentnego dążenia do jego realizacji.
Bardzo poważnie podchodzę do Kodeksu Etycznego Psychologa i przestrzegam zasad swojego zawodu. Stale pogłębiam i rozwijam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach o tematyce zdrowia psychicznego. Pracuję pod stałą superwizją.
Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku psychologicznym. Posiadam certyfikat uprawnień i kompetencji zawodowych jako Trener VCC (Vocational Competence Certificate), zdobyty podczas projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Natanaelum wraz z Fundacją Rozwoju KUL w Lublinie, który daje mi możliwość prowadzenia warsztatów i szkoleń o tematyce psychologicznej. Ukończyłam Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (w skrócie TSR) realizowanego przez Integri TSR, które gwarantuje mi pracę z klientem w nurcie psychologii pozytywnej. Dzięki temu wspólnie z klientem, możemy odkryć tkwiące w nim kompetencje, umiejętności i zasoby, by przezwyciężyć trudności stawiane przez życie.
Swoje doświadczenie zdobywałam w Centrum Dobrego Wychowania w Lublinie, gdzie realizowałam warsztaty psychoedukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Działałam jako wolontariuszka w Fundacji Opieka i Troska we Wrocławiu, gdzie miałam kontakt z osobami poszukującymi wsparcia psychologicznego. Współpracuje również z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA, gdzie udzielam konsultacji osobom dorosłym.
Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.