icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna- zaburzenia odżywiania
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna- zaburzenia odżywiania online
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, a przede wszystkim z dużą otwartością, szacunkiem i empatyczną postawą do jego potrzeb. Stosuje podejście holistyczne, postrzegające człowieka jako całość, zwracając uwagę nie tylko na psychiczną kondycję osoby, ale również jej stan zdrowia fizycznego, czynniki zewnętrzne wpływające na samopoczucie oraz wyznawane wartości.

Pracuję z osobami dorosłymi stacjonarnie i online, które doświadczają trudności w życiu codziennym w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Specjalizuję się w obszarach, takich jak: zaburzenia osobowości, obniżony nastrój (depresja, melancholia, nadmierne doświadczanie negatywnych emocji, brak motywacji do działania, lęki dotyczące przyszłości), niska samoocena (stawianie sobie wysokich wymagań i oczekiwań, deprywacja własnych osiągnięć, ogólnie niezadowolenie z siebie), trudność w nawiązywaniu relacji społecznych, brak umiejętności stawiania granic, brak poczucia zrozumienia, osamotnienie oraz nieumiejętność stawiania celu i konsekwentnego dążenia do jego realizacji.

Bardzo poważnie podchodzę do Kodeksu Etycznego Psychologa i przestrzegam zasad swojego zawodu. Stale pogłębiam i rozwijam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach o tematyce zdrowia psychicznego. Pracuję pod stałą superwizją.

Obszary konsultacji

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku psychologicznym. Posiadam certyfikat uprawnień i kompetencji zawodowych jako Trener VCC (Vocational Competence Certificate), zdobyty podczas projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Natanaelum wraz z Fundacją Rozwoju KUL w Lublinie, który daje mi możliwość prowadzenia warsztatów i szkoleń o tematyce psychologicznej. Ukończyłam Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (w skrócie TSR) realizowanego przez Integri TSR, które gwarantuje mi pracę z klientem w nurcie psychologii pozytywnej. Dzięki temu wspólnie z klientem, możemy odkryć tkwiące w nim kompetencje, umiejętności i zasoby, by przezwyciężyć trudności stawiane przez życie.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Centrum Dobrego Wychowania w Lublinie, gdzie realizowałam warsztaty psychoedukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Działałam jako wolontariuszka w Fundacji Opieka i Troska we Wrocławiu, gdzie miałam kontakt z osobami poszukującymi wsparcia psychologicznego. Współpracuje również z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA, gdzie udzielam konsultacji osobom dorosłym.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Istnieje wiele prostych metod, pozwalających na zachowanie równowagi psychicznej, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Umów się na wizytę z psychologiem i poznaj sposoby na to, aby zawsze trzymać nerwy na wodzy.

icon