icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
Typ wizyty :
Data wizyty :


Umawianie wizyty :

Dane osobowe*

Dane kontaktowe*

Na powyższe dane kontaktowe otrzymasz powiadomienia o wizycie

Czy to Twoja pierwsza wizyta u tego specjalisty?*
    


Zasady odwołania wizyt

Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie kształcenia. Ukończyłam Uniwersytet Śląski, obecnie biorę udział w czteroletnim kursie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Wiedzę zdobywam również poprzez udział w szkoleniach i czytanie literatury psychologicznej. 
Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, wspierając klienta w środowisku domowym. Jestem otwarta na pracę z osobami w kryzysie, wierzę, że człowiek posiada zasoby umożliwiające mu odnalezienie własnej drogi a ja jestem po to aby wspierać i towarzyszyć w trudach. Głęboko wierzę również w leczniczą siłę samorealizacji. 

Pomagam osobom dorosłym doświadczającym kryzysu, osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, ataki paniki. Ze względu na holistyczne podejście do człowieka oraz jego problemów zajmuje się również osobami doświadczającymi bólów w ciele których przyczyna leży po stronie psychiki. Towarzyszę klientom przeżywającym żałobę. Wspieram kobiety w trudach macierzyństwa. Pomagam osobom zmagającym się z brakiem pewności siebie, wypaleniem zawodowym. Jestem otwarta na pracę z osobami z społeczności lgbt + oraz z osobami decydującymi się na otwarte związki oraz związek poliamoryczny.

Szczególnie ważnym jest dla mnie stworzenie atmosfery, w której klient może czuć się swobodnie. Mam duży szacunek do kwestii wnoszonych przez klienta podczas spotkań. W swojej pracy kieruję się etyką zawodu psychologa. 

Korzystam z technik z zakresu arteterapii, staram się patrzeć na każdego człowieka jako na odrębną istotę o specyficznych potrzebach, do których dobieram sposób pracy. 
Malarstwo nauczyło mnie dostrzegania   szczegółów tworzących całość co znajduję zastosowanie w relacji z klientem.   

Ogromną inspiracją do pracy daje mi literatura, wykreowane w książkach postacie nauczyły mnie szacunku i ciekawości względem różnorodności ludzkich losów.