icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
psychoedukacja
icon 60 min      icon od 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon od 180.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon od 180.00 zł
Psychoterapia
icon 60 min      icon od 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon od 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon od 180.00 zł

Diagnoza zaburzeń osobowości może być pomocnym elementem w zrozumieniu siebie i budowaniu silniejszych relacji z innymi i samym sobą. 

Zaburzenia osobowości mogą wpływać na codzienne funkcjonowanie i relacje z otoczeniem. Nasz zespół pracuje z pacjentami, aby dostarczyć kompleksową diagnozę, uwzględniającą indywidualne cechy i potrzeby. Oferujemy bezpieczne i empatyczne otoczenie, w którym możesz otwarcie dzielić się swoimi myślami i uczuciami.

Co to dokładnie oznacza diagnoza zaburzeń osobowości? 

To proces zrozumienia głębszych warstw Twojej tożsamości, identyfikowania wzorców zachowań i pracowania nad nimi, aby osiągnąć pozytywne zmiany. Nasz zespół psychologów i psychoterapeutów skupia się nie tylko na diagnozie, ale także na terapii, która może pomóc w lepszym funkcjonowaniu.

W Centrum Mentali nie tylko diagnozujemy, ale także wspieramy Cię na drodze do zdrowia psychicznego i lepszego samopoczucia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż ku pełniejszej i bardziej zrównoważonej osobowości!

Sprawdź nasz artykuł - Dysocjacja - czym są zaburzenia dysocjacyjne?

Najczęściej zadawane pytania
Czy wiesz, że ...

Najważniejszym rzeczą w celu polepszenia swojej sytuacji, polepszenia relacji z innymi jest umówienie pierwszej wizyty. Dlatego, nie zwlekaj, tylko spróbuj i umów swoją pierwszą wizytę.

icon