icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką z dużym bagażem doświadczeń zawodowych. Specjalizuję się w pracy zarówno z młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Pomagam pacjentom z depresją, nerwicą, zaburzeniami osobowości, nastroju, lękowymi, a także odżywiania. Służę dobrą radą również w przypadku nagłego kryzysu, trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich czy niskiego poczucia własnej wartości. 

Każdy człowiek ma odrębną historię i stanowi wyjątkową, kompleksową jednostkę, więc wymaga bardzo indywidualnego podejścia. W związku z tym podczas sesji terapeutycznych korzystam z różnych metod leczenia, dostosowanych do specyfiki pacjenta. W trakcie spotkań staram się wytworzyć miłą i przyjazną atmosferę, gdyż wiem, że dla wielu osób może to być stresująca i niecodzienna sytuacja. Do każdego pacjenta podchodzę z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem. 

Obszary konsultacji

Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam 5-letnie psychologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim. Po zakończeniu tego etapu zdecydowałam się na studia doktoranckie na tej samej uczelni. Na swoim koncie mam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii w Szkole Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Robię także doktorat na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Pracowałam w poradniach zdrowia psychicznego, w dziennych oddziałach psychiatrycznych, w ośrodku zaburzeń odżywiania, a także w wojsku. Udzielam się również na uniwersytetach jako wykładowca akademicki. 

Stale chcę poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, więc biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 25 (I piętro)
Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon