icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
Psychoterapia rodzinna
icon 60 min      icon 200.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką, która specjalizuje się w psychoterapii w nurcie systemowym. Oferuję konsultacje psychologiczne, a także sesje indywidualne dla dorosłych. Pomagam osobom borykającym się z takimi trudnościami, jak strata bliskiej osoby, pracy czy innymi traumatycznymi przeżyciami. Pracuję z pacjentami doświadczającymi obniżenia nastroju, depresji i stanów lękowych. Szczególnie fascynuje mnie terapia rodzin, więc to z nią związałam swoją ścieżkę kariery. Pomagam rodzicom przezwyciężyć ciężkie chwile, zwłaszcza w okresie okołoporodowym. 

 

W pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu perspektywy oraz sytuacji życiowej pacjentów. Dokładam wszelkich starań, aby realizować cele założone wspólnie z klientem.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Tam też zdobyłam kwalifikacje psychologa transportu z elementami psychodiagnostyki i ukończyłam studia na kierunku praktyczna diagnoza psychologiczna. Chcąc dalej rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności pomocne w pracy z drugim człowiekiem, zdecydowałam się na naukę z zakresu psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapeutów Systemów w Poznaniu. Regularnie uczęszczam na szkolenia i konferencje naukowe w celu powiększania wiedzy. 

Swoje doświadczenie poszerzam będąc członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych. Ukończyłam podstawowy kurs terapii systemowej i jestem w trakcie kursu zaawansowanego. Posiadam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia poradnictwa i terapii systemowej. 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon