icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką, która specjalizuje się w psychoterapii w nurcie systemowym. Oferuję konsultacje psychologiczne, a także sesje indywidualne dla dorosłych. Pomagam osobom borykającym się z takimi trudnościami, jak strata bliskiej osoby, pracy czy innymi traumatycznymi przeżyciami. Pracuję z pacjentami doświadczającymi obniżenia nastroju, depresji i stanów lękowych. Szczególnie fascynuje mnie terapia rodzin, więc to z nią związałam swoją ścieżkę kariery. Pomagam rodzicom przezwyciężyć ciężkie chwile, zwłaszcza w okresie okołoporodowym. 

Można się do mnie zgłosić także w celu wykonania badań kandydatów na kierowców, kierowców zawodowych lub ubiegających się o przywrócenie uprawnień do prowadzenia pojazdów.  Przyjmuję również pracowników kierowanych na badania z zakresu medycyny pracy. 

W pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu perspektywy oraz sytuacji życiowej pacjentów. Dokładam wszelkich starań, aby realizować cele założone wspólnie z klientem.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Tam też zdobyłam kwalifikacje psychologa transportu z elementami psychodiagnostyki i ukończyłam studia na kierunku praktyczna diagnoza psychologiczna. Chcąc dalej rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności pomocne w pracy z drugim człowiekiem, zdecydowałam się na naukę z zakresu psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapeutów Systemów w Poznaniu. Regularnie uczęszczam na szkolenia i konferencje naukowe w celu powiększania wiedzy. 

Swoje doświadczenie poszerzam będąc członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych. Ukończyłam podstawowy kurs terapii systemowej i jestem w trakcie kursu zaawansowanego. Posiadam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia poradnictwa i terapii systemowej. 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon