icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Terapia uzależnień
icon 50 min      icon 250.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 250.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalistą psychoterapii uzależnień.

Przede wszystkim jestem osobą, która głęboko wierzy w ludzi i w zmianę. W to, że to my, ja, ty, każdy z nas ma wpływ na swoje szczęście, wystarczy w to uwierzyć i proaktywnie działać w wybranym kierunku.

Z mojej pomocy mogą skorzystać pacjenci borykający się z różnego typu uzależnieniami związanymi z alkoholem, seksualnością, hazardem czy social mediami. Oprócz tego pomagam z takimi problemami, jak depresja, nerwica, stres, zaburzenia lękowe czy w walce z zespołem stresu pourazowego (PTSD).  W formie sesji online pomagam także Polakom przebywającymi za granicą. Zgłaszającym się do mnie osobom staram się pomóc w lepszym zrozumieniu siebie i dążeniu do osiągnięcia założonego celu, dla poprawy ich życia. Niezwykle ważne jest tworzenie bliskiej relacji opartej na zaufaniu. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjentów oraz Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychoterapeuty Uzależnień.

 

Spotkania prowadzę również w języku hiszpańskim. Cena spotkania ustalana jest indywidualnie.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Na Wrocławskim Instytucie psychoterapii jestem w trakcie całościowego kursu psychoterapii, atestowanego przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczęszczałem także do Szkoły Psychoterapii Uzależnień CEDR, gdzie uzyskałem tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień. Dużą wiedzę z zakresu terapii Schematu i DBT (terapia Dialektyczno-Behawioralna) zdobyłem w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Doświadczenie pogłębiałem uczęszczając na spotkania Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego oraz na zajęcia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie ukończyłem specjalność psychologia kliniczna. 

Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W późniejszym czasie pracowałem w licznych instytucjach, fundacjach czy prywatnych ośrodkach terapii uzależnień m.in. w Oddziale Terapii Uzależnień w Czarnym Borze i Stowarzyszenia Monar w Warszawie, fundacjach "Żyć z Chorobą Parkinsona” oraz "Pomoc Potrzebującym", a także w Ośrodku Terapii Uzależnień „Kamiza” i Poradni Zdrowia Psychicznego w Kamiennej Górze.

Obecnie współpracuję z Ośrodkiem leczenia uzależnień FreeDom w Mirkowie pod Wrocławiem. 

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon