icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 180.00 zł
poradnictwo dla rodziców
icon 50 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychoterapeutką systemową oraz pedagożką. W gabinecie pracuję z osobami, które zmagają się z problemami rodzinnymi, relacyjnymi, zawodowymi oraz życiowym i emocjonalnym kryzysem. Szczególnie bliska jest mi praca w formie m.in. wsparcia psychoterapeutycznego oraz poradnictwa wychowawczego. Moją pasją jest uczestniczenie w procesie zmian w życiu moich Klientów, których poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie priorytetem. W relacji terapeutycznej podstawowymi wartościami są dla mnie zaufanie, szacunek, neutralność oraz autentyczność.

Wierzę, że każdy człowiek ma unikatową narrację na temat zdarzeń ze swojego życia, do której zrozumienia niezbędna jest ciekawość, życzliwość i otwartość. W pracy terapeutycznej wyznaję zasadę, że to Klient jest ekspertem od swoich emocji, przeżyć i doświadczeń, a moją rolą jest pomóc - poprzez zadawanie pytań oraz różnego rodzaju interwencje psychoterapeutyczne - w odkryciu Jego zasobów i najlepszych dla Niego sposobów funkcjonowania i realizowania swojego potencjału.

Pierwsze 2-3 spotkania mają charakter zapoznawczy - dzięki temu mam szansę poznać Klienta i problem, z którym do mnie przychodzi. W czasie tych spotkań uważnie słucham Klienta po to, by jak najtrafniej zaproponować formy możliwej współpracy. Po ich ustaleniu wspólnie z Klientem ustalamy częstotliwość spotkań, mając na uwadze potrzeby Klienta, jak i standardy skutecznego procesu psychoterapeutycznego. Na koniec ustalamy także zasady współpracy - w formie kontraktu terapeutycznego.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Studiowałam Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim o specjalności Poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. W trakcie edukacji nauczyłam się lepiej rozumieć dzieci i młodzież, a także rodziców, często borykających się z problemami wychowawczymi. Ukończyłam także kurs podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, a swoją pracę poddaję stałej superwizji. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi, ich rodzinami i opiekunami w placówkach opieki dziennej oraz w szkole, a w obecnym czasie przede wszystkim w Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Często, aby znaleźć rozwiązanie sytuacji kryzysowej, potrzebne jest spojrzenie "z zewnątrz". Dzięki wizycie u specjalisty możesz otrzymać pomoc i wsparcie, niezbędne do odzyskania równowagi psychicznej.

icon