icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja seksuologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Poradnictwo seksuologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) seksuologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Terapia seksuologiczna dla par
icon 60 min      icon 200.00 zł
Psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
Terapia seksuologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem specjalistą w dziedzinie seksuologii, psychoterapii i psychologii. Pracuję z osobami dorosłymi i specjalizuję się w terapii par. Oferuje pomoc psychologiczną, psychoedukacyjną, a także zajmuję się edukacją seksualną. Jako seksuolog służę pełnym wsparciem i zrozumieniem względem osób, których seksualność stała się problematyczna. Kieruję się empatią i jestem wnikliwa – staram się jak najlepiej zrozumieć źródło problemu, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. W pracy stosuję różne metody terapeutyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Po pomoc do mnie mogą zgłosić się także osoby poszukujące możliwości własnego rozwoju oraz satysfakcji w różnych aspektach życia.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu, gdzie zdobyłam dyplom ze specjalności klinicznej. Nie chcąc spoczywać na laurach rozpoczęłam studia z seksuologii klinicznej na Wydziale Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Podjęłam się także studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów oraz szkolenia z zakresu psychoterapii w Szkole Psychoterapii MABOR w Warszawie. Ponadto odbyłam kurs mediacji i negocjacji oraz szkolenie z uzależnień behawioralnych. Jestem certyfikowaną specjalistką w obszarze prowadzenia coachingu - pomagam pacjentom się rozwijać, osiągać zamierzone cele i polepszać efekty ich działań. Aby rozszerzać swoją wiedzę i kompetencję regularnie biorę udział w różnego typu szkoleniach i konferencjach naukowych. 

Pracę zawodową rozpoczęłam od praktyk w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Następnie otrzymałam zatrudnienie w placówce terapeutycznej dla dzieci ze spektrum autyzmu we Wrocławiu. 

Cała moja działalność jest poddawana stałej superwizji, a podczas wykonywania obowiązków ściśle przestrzegam Kodeksu Etycznego Psychologa.

 

Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon