icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna młodzieży
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna- zaburzenia odżywiania
icon 60 min      icon 180.00 zł
Terapia uzależnień
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Mam świadomość, że dla wielu osób, które decydują się na wizytę u psychologa ważne są wartości jakimi kieruje się dany specjalista, sposób działania podczas spotkań oraz odczucia po pierwszej wizycie. 

Moim celem i sprawą która ma dla mnie największe znaczenie jest praca w atmosferze akceptacji, ciepła, braku oceny i zrozumienia w pełnym poszanowaniu zasad moralnych oraz etycznych. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Priorytetowe jest dla mnie podejście holistycznie - łączę aspekty psychiczne z somatycznymi, co pozwala mi na kompleksowe rozumienie i wsparcie moich klientów.

Pracuję głównie w nurcie systemowym, które idealnie koresponduje z moim przekonaniem o nieodłącznej roli relacji społecznych w życiu człowieka. Wykorzystuję także techniki dialogu motywującego, mając na uwadze, że kluczowe jest tworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwojowi osobistemu, opartej na akceptacji, zrozumieniu i zaufaniu.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz nastolatkami.
Zajmuję się trudnościami takimi jak: 

·      ZABURZENIA LĘKOWE (m.in. lęk uogólniony, hipochondria, fobia społeczna, lęk napadowy), 

·      ZABURZENIA NASTROJU (m.in. depresja), 

·      UZALEŻNIENIA,

·      WSPÓŁUZALEŻNIENIE,

·      wszelkie trudności po odejściu od TOKSYCZNEGO ZGRUPOWANIA/SEKTY

·      ZABURZENIA ODŻYWIANIA (m.in bulimia, anoreksja),

·      KRYZYSY (m.in kryzys suicydalny, żałoba, przemoc, kryzys utraty zdrowia/pracy). 

·      pomagam w zrozumieniu i rozwiązaniu CODZIENNYCH TRUDNOŚCI ŻYCIOWYCH, 

·      współpracuję w ramach tematów: SAMOAKCEPTACJI, STRESU, MOTYWACJI, 

·      Pracuję z osobami odczuwającymi NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, mającymi trudności w STAWIANIU GRANIC oraz NAWIĄZYWANIU/UTRZYMYWANIU SATYSFAKCJONUJĄCYCH RELACJI

 

Obszary konsultacji

Moje wykształcenie obejmuje ukończenie jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie podążam ścieżką dalszego rozwoju zawodowego, rozpoczynając pięcioletni kurs psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz na studiach podyplomowych.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z wieloma Fundacjami takimi jak: Placówka MONAR, Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego oraz Fundacja Niepodzielni. Miałam możliwość udzielać wsparcia osobom, zmagającym się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych i alkoholu, będących w kryzysie, trudnej sytuacji życiowej. Pracowałam z osobami o niskim poczuciu własnej wartości, cierpiącymi na zaburzenia lękowe, nastroju, czy emocjonalne. Pomagałam w rozwiązywaniu trudności współuzależnienia, związane z zakupoholizmem, tranzycją, zaburzeniami psychotycznymi, depresją czy też fobiami.

Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon