icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem ekspertem w dziedzinie psychologii i psychoterapii, z obszerną wiedzą popartą starannym wykształceniem zdobytym na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuję się w terapii poznawczo-behawioralnej. Z pasją i entuzjazmem uczestniczyłam w szkoleniach prowadzących do uzyskania najwyższych kwalifikacji w tych dziedzinach. Praca z drugim człowiekiem to zawsze nowe wyzwanie, ale i wspaniała przygoda, a zawód, który wykonuję to moja ogromna pasja. 

Pracuję z osobami dorosłymi, borykającymi się z różnymi przypadłościami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje. Specjalizuję się w zaburzeniach lękowych. Pomagam także pacjentom doświadczającym depresji, problemów związkowych czy nieumiejącym nawiązywać relacji międzyludzkich. 

Udzielam pomocy osobom z różnego typu zaburzeniami oraz borykającymi się z rozmaitymi trudnościami życiowymi. Wykonuję również badania z zakresu Medycyny Pracy. Według mnie podstawą jest dobra relacja z pacjentami.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim. Jednak nie zakończyłam na tym swojej edukacji i ciągle poszerzam swoją wiedzę. Tak właśnie, poszukiwanie najlepszych rozwiązań w ramach pracy z pacjentem zaprowadziło mnie ponownie do Wrocławia, gdzie podjęłam się studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS z zakresu psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki. Uczyłam się również w Szkole Trenerów Biznesu „Moderator”. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Aktualnie ubiegam się o zdobycie certyfikatu w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.  

Z mojej pomocy w ramach psychoterapii indywidualnej i konsultacji dla osób dorosłych można skorzystać w Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego. Ze swoimi pacjentami spotykam się także w Centrum Medycznym Medicover oraz w Laboratorium Testów Psychologicznych Psychelab, gdzie poświęcam się prowadzeniu badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy. 

Duże doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Emila Cyrana w Lublińcu, Ośrodku Badań Psychologicznych i Medycznych GREJSI oraz Centrum Psychologicznym Dobry Nurt.

Psychologia i psychoterapia to obszary bardzo rozległe, więc stale uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach.
 

Czy wiesz, że ...

Istnieje wiele prostych metod, pozwalających na zachowanie równowagi psychicznej, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Umów się na wizytę z psychologiem i poznaj sposoby na to, aby zawsze trzymać nerwy na wodzy.

icon