icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem, w swojej pracy zajmuję się między innymi wsparciem psychologicznym oraz psychoedukacją. Ukończyłam studia na kierunku psychologia w Uniwersytecie Wrocławskim. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i webinarach.

Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Szczególnie bliska jest mi praca z młodzieżą oraz młodymi dorosłymi, ponieważ ten okres jest momentem bardzo dynamicznego rozwoju osobowości, co jednak nierzadko łączy się z wieloma trudnościami. Służę wsparciem w zakresie problemów w relacjach interpersonalnych, rozwijania poczucia własnej wartości oraz tożsamości. Pomagam również przy odnajdowaniu zasobów koniecznych do radzenia sobie ze stresem, nieśmiałością czy niechcianymi emocjami. Niezwykle fascynujące jest dla mnie towarzyszenie zgłaszającym się do mnie osobom w odnajdowaniu indywidualnych zasobów i technik radzenia sobie, które pozwalają wzrastać i na nowo rozumieć własną historię. Jestem przekonana, że wspólne spojrzenie na trudność, stwarza odmienną i bezpieczną perspektywę, która może doprowadzić do wypracowania zupełnie nowych rozwiązań. 

W swojej pracy spotkania z Klientem rozpoczynam od 2-3 konsultacji diagnostyczno-zapoznawczych (w przypadku osoby niepełnoletniej pierwsza konsultacja odbywa się razem z rodzicem/opiekunem prawnym). Następnie wspólnie z Klientem ustalamy i omawiamy możliwe formy pomocy.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Pracowni Rozwoju Anny Cieślik, gdzie służyłam wsparciem młodzieży w odkrywaniu swoich zasobów i kompetencji w projekcie wyrównywania szans edukacyjnych dla wrocławskich szkół średnich "Słowa mają moc". Asystowałam również osobom niepelnosprawnym intelektualnie w ramach współpracy ze Stowarzyszniem na Rzecz Niepełnosprawnych SPES. Prowadziłam również grupy młodzieży w ramach wolontariatu przez 8 lat, co pozwoliło mi na towarzyszenie młodym ludziom w wielu trydnych sytuacjach. Miałam również przyjemność prowadzić warsztaty psychoedukacyjne oraz zajęcia z zakresu umiejętności społecznych i komunikacyjnych. Systematycznie rozszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, webinarach i konferencjach naukowych.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Bóle niewiadomego pochodzenia oraz problemy ze snem lub koncentracją mogą być symptomami zaburzeń psychicznych, stanów lękowych i fobii. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy, koniecznie umów się na wizytę u specjalisty.

icon