icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja online
icon 60 min      icon 200.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 200.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 200.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 200.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 200.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 200.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 300.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem pracującym przy użyciu metod poznawczo-behawioralnych oraz z metodami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od września minionego roku po zakończeniu szkoleń Fundacji Sportu Pozytywnego “Start w zawodzie psychologa sportu” oraz Kart Sportowca “Techniki i obszary pracy psychologa sportu” pracuję również jako wykwalifikowany psycholog sportu z zawodnikami, trenerami, rodzicami, a także artystami.

Jestem osobą bardzo otwartą, łatwo nawiązującą kontakty. Empatia jest u mnie najważniejsza w kontaktach z innymi ludźmi. Umiem dobrze organizować czas i nie zostawiam żadnego problemu, który nie jest do końca rozwiązany.

Specjalizuje się w terapii:
• kryzysu emocjonalnego,
• zaburzenia nastroju,
• lęku
• trudności ciążowych,
• zaburzeń w relacjach społecznych,
• nadmiernego stresu,
• problemów z motywacją,
• problemów w relacjach,
• poczuciem własnej wartości i swoich potrzeb.

Obszary konsultacji

 Psychologia to dla mnie nie tylko nauka, lecz ogromna pasja. Doświadczenie zdobywałam w dziedzinie psychologii klinicznej, która jest dla mnie podstawą do zdobywania wiedzy. W trakcie odbywania specjalności miałam zajęcia z psychoterapeutami, psychiatrami oraz pedagogami specjalnymi. Podczas studiów zrealizowałam roczne studium metod i technik terapii poznawczo - behawioralnej.

Pracowałam w Centrum Zdrowia Psychicznego jako psycholog udzielając pierwszego wsparcia. Obecnie od ponad roku prowadzę regularne, indywidualne konsultacje psychologiczne w gabinecie Dolnośląskiego Centrum Ginekologii. Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą. Prowadzę również warsztaty grupowe w różnych miastach Polski.
 

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon