icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem psychologii Wrocławskiego wydziału Uniwersytetu SWPS, specjalność kliniczna. Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy na oddziale VI DCZP we Wrocławiu, a także I oddziale psychiatrycznym całodobowym w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie pracuję do dziś. Doświadczenia te zadecydowały ostatecznie o wyborze mojej przyszłej drogi zawodowej. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Kluczowymi sprawami są dla mnie także profesjonalizm oraz etyka zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.

Podczas pracy w szpitalu mam okazję pracować z całym przekrojem osób doświadczających zaburzeń psychicznych a także zaburzeń osobowości. Pracuję między innymi z pacjentami mierzącymi się z doświadczeniem depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii oraz tymi które doświadczają w tym momencie ciężkich dla siebie kryzysów życiowych. Praca ta pozwala mi na lepsze poznanie natury zaburzeń psychicznych oraz poprzez współpracę ze świetnymi specjalistami poszerzenie horyzontów zarówno diagnostycznych jak i terapeutycznych.

Pracuję przy użyciu metod i narzędzi terapii poznawczo-behawioralnej. Terapia ta wykazuje potwierdzoną badaniami niezwykle wysoką skuteczność w leczeniu. Opiera się ona na procesie weryfikowania hipotez dotyczących problemu i jego powstania, a także identyfikacji czynników, które go podtrzymują. Pomagam w lepszym radzeniu sobie z intensywnymi, nieprzyjemnymi emocjami oraz budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.
 

Obszary konsultacji

Brałem udział w wolontariatach na rzecz NZOZ IDEA Centrum Psychiatrii Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w Rzeszowie oraz Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka w Krakowie dla której współtworzyłem rozdział do książki PORADNIK – JAK AKTYWNIE ŻYĆ Z NOWOTWOREM pt. ,,Psychologiczne problemy osób z chorobą nowotworową”.

 

Edukacja:

Jestem absolwentem psychologii Wrocławskiego wydziału Uniwersytetu SWPS, specjalność kliniczna. Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy na oddziale VI DCZP we Wrocławiu a także I oddziale psychiatrycznym całodobowym w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie pracuję do dziś. Doświadczenia te zadecydowały ostatecznie o wyborze mojej przyszłej drogi zawodowej. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Kluczowymi sprawami są dla mnie także profesjonalizm oraz etyka zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.


Szkolenia:

Psychologia, specjalność kliniczna - magister

Organizator: Uniwersytet SWPS we Wrocławiu


Psychoonkologia praktyczna 

Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu


Zasady stosowania i interpretacji MMPI-2 

Organizator: Akademia PSYCHE 


Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach.

 Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego Wrocław


Wstęp do terapii poznawczo- behawioralnej. 

Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego Wrocław 

Czy wiesz, że ...

Nierozwiązane sytuacje konfliktowe mogą znacznie pogorszyć każdą relację. Aby oczyścić atmosferę w Twoim związku, umów się na terapię par. Dzięki temu załagodzisz konflikt oraz poznasz skuteczne metody rozwiązywania ich w przyszłości.

icon