icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja online
icon 60 min      icon 200.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 200.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 200.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 200.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 200.00 zł
konsultacja psychologiczna dla seniorów
icon 60 min      icon 200.00 zł
Diagnoza ADHD
icon 60 min      icon 890.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem absolwentem psychologii Wrocławskiego wydziału Uniwersytetu SWPS, specjalność kliniczna. Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy na oddziale VI DCZP we Wrocławiu, a także I oddziale psychiatrycznym całodobowym w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie pracuję do dziś. Doświadczenia te zadecydowały ostatecznie o wyborze mojej przyszłej drogi zawodowej. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Kluczowymi sprawami są dla mnie także profesjonalizm oraz etyka zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.

Podczas pracy w szpitalu mam okazję pracować z całym przekrojem osób doświadczających zaburzeń psychicznych a także zaburzeń osobowości. Pracuję między innymi z pacjentami mierzącymi się z doświadczeniem depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii oraz tymi które doświadczają w tym momencie ciężkich dla siebie kryzysów życiowych. Praca ta pozwala mi na lepsze poznanie natury zaburzeń psychicznych oraz poprzez współpracę ze świetnymi specjalistami poszerzenie horyzontów zarówno diagnostycznych jak i terapeutycznych.

Pracuję przy użyciu metod i narzędzi terapii poznawczo-behawioralnej. Terapia ta wykazuje potwierdzoną badaniami niezwykle wysoką skuteczność w leczeniu. Opiera się ona na procesie weryfikowania hipotez dotyczących problemu i jego powstania, a także identyfikacji czynników, które go podtrzymują. Pomagam w lepszym radzeniu sobie z intensywnymi, nieprzyjemnymi emocjami oraz budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.
 

Obszary konsultacji

Brałem udział w wolontariatach na rzecz NZOZ IDEA Centrum Psychiatrii Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w Rzeszowie oraz Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka w Krakowie dla której współtworzyłem rozdział do książki PORADNIK – JAK AKTYWNIE ŻYĆ Z NOWOTWOREM pt. ,,Psychologiczne problemy osób z chorobą nowotworową”.

 

Edukacja:

Jestem absolwentem psychologii Wrocławskiego wydziału Uniwersytetu SWPS, specjalność kliniczna. Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy na oddziale VI DCZP we Wrocławiu a także I oddziale psychiatrycznym całodobowym w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie pracuję do dziś. Doświadczenia te zadecydowały ostatecznie o wyborze mojej przyszłej drogi zawodowej. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Kluczowymi sprawami są dla mnie także profesjonalizm oraz etyka zawodu psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.


Szkolenia:

Psychologia, specjalność kliniczna - magister

Organizator: Uniwersytet SWPS we Wrocławiu


Psychoonkologia praktyczna 

Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu


Zasady stosowania i interpretacji MMPI-2 

Organizator: Akademia PSYCHE 


Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach.

 Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego Wrocław


Wstęp do terapii poznawczo- behawioralnej. 

Organizator: Centrum Rozwoju Personalnego Wrocław 

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon