icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 60 min      icon 180.00 zł
poradnictwo dla rodziców i opiekunów
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna okołoporodowa
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Aktualnie nie przyjmuję nowych osób na dłuższe procesy (terapie). W dostępnych terminach można umówić się na jednorazowe konsultacje psychologiczne. 

Jestem psychologiem z 9-letnim stażem zawodowym, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję w podejściu integratywnym.

Bliskie jest mi holistyczne patrzenie na człowieka, szczególnie na związek ciała z psychiką.

W pracy z drugim człowiekiem najcenniejsze dla mnie wartości to poczucie bezpieczeństwa, empatia, wrażliwość.

Wierzę, że relacja terapeutyczna może uzdrawiać, przywracać życiową równowagę, wiarę w siebie i poczucie sprawstwa.

Wiedza, którą posiadam i którą nieustannie rozwijam pozwala mi rozumieć człowieka, szukać źródeł jego problemów i towarzyszyć w wewnętrznej podróży, której celem jest zmiana. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Bliskie jest mi także wsparcie w obszarze macierzyństwa.

Obszary konsultacji

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie uczestniczę w całościowym kursie psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w nurcie systemowo-ericksonowskim we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, a także kontynuuję edukację na studiach podyplomowych w kierunku psychotraumatologii. Ukończyłam 3-letnią szkołę terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Ukończyłam wiele różnych specjalistycznych kursów, głównie z obszaru pracy z młodzieżą, m.in. trenera Treningu Zastępowania Agresji, depresji dzieci i młodzieży, pracy z dziećmi i nastolatkami w żałobie. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne. Biorę udział w konferencjach zawodowych i seminariach. Nieustanny rozwój wiedzy i kompetencji jest dla mnie nieodzownym obszarem mojej pracy.

Doświadczenie w pracy psychologa zdobywam od 9 lat w różnych obszarach wsparcia. Pracowałam Centrum Powiadamiania Ratunkowego, w przedszkolu terapeutycznym, szkole podstawowej, szkole artystycznej, w poradni specjalistycznej udzielając wsparcia w obszarze szkolnictwa artystycznego uczniom, rodzicom i nauczycielom. Prowadzę szkolenia i warsztaty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji., kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Często, aby znaleźć rozwiązanie sytuacji kryzysowej, potrzebne jest spojrzenie "z zewnątrz". Dzięki wizycie u specjalisty możesz otrzymać pomoc i wsparcie, niezbędne do odzyskania równowagi psychicznej.

icon