terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Tarnowie - zarezerwuj wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Tarnowa przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dobiorą Ci odpowiednią formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu niezbędnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Po ich zakończeniu specjalista określa rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Specjalista zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie możesz poradzić sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zapisz na kartce swoje problemy, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Tarnowa

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Tarnów - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia również pierwszą pomocą w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zbierane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, w związku z tym potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie mogłeś sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Tarnowa

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologiczna osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które próbują określić swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z określeniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, aby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg przykrych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje bardzo duży stres, który często prowadzi do trudności z zaakceptowaniem samego siebie i odnalezieniem się w świecie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Tarnów psychoterapia dzieci