terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Bielsku-Białej - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Bielska-Białej przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem to pierwszy krok do rozwiązania problemów dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która ma na celu zgromadzenie niezbędnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Po ich zakończeniu specjalista dobiera rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze w sposób indywidualne dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania problemu? Nie wahaj się zarezerwować terminu. Kiedy warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie radzisz sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zapisz na kartce to, co sprawia Ci trudność, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Bielska-Białej

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Bielsko-Biała - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas terapii zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwszą pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko to, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dlatego może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj odpowiedni termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Bielska-Białej

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z określeniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy ma prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele przykrych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i generuje bardzo duży stres, który niejednokrotnie przyczynia się trudności z akceptacją samego siebie i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii dla osób LGBT+ jest nauczenie się, jak akceptować samego siebie, jak nie stracić poczucia własnej wartości oraz jak radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.

 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Bielsko-Biała psychoterapia dzieci