terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Bydgoszczy - zarezerwuj wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Bydgoszczy przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu ze specjalistą jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na zebraniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dobiera pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach pomagają konsultacje psychologiczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie bój się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz trudności z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się do niej przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zapisz na kartce swoje problemy, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Bydgoszczy

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Bydgoszcz - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące wizyty u psychologa.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia również doraźną pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Bydgoszczy

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które chcą własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z ustaleniem swojej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i powoduje ogromny stres, który często prowadzi do trudności z samoakceptacją i znalezieniem własnego miejsca w świecie.

Celem psychoterapii dla osób LGBT+ jest nauczenie się, jak akceptować samego siebie, jak nie stracić poczucia własnej wartości oraz jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Bydgoszcz psychoterapia dzieci