terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Gdańsku - zarezerwuj wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Gdańska przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu z psychologiem to pierwszy krok do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dostosują do Ciebie odpowiednią formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista ustala rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze indywidualnie dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w przypadku problemów z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się zarezerwować terminu. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak przebiega

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszej pomocy. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zapisz gdzieś swoje problemy, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Gdańska

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Gdańsk - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia też pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, kogo wybrać? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, która go dotknęła. Jego ciągły rozwój osobisty i zdobywane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dzięki czemu jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z ważnymi dla siebie osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Gdańska

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z określeniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na wiele krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ raniący i powoduje ogromny stres, który niejednokrotnie prowadzi do trudności z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się akceptowania samego siebie, tego, w jaki sposób radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Zaufaj profesjonalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Gdańsk psychoterapia dzieci