terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Gdyni - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Gdyni przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania ze specjalistą jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania problemów dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dopasują do Ciebie odpowiednią formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która ma na celu zdobycie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Następnie specjalista dopasowuje rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Specjalista zawsze indywidualnie dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie wahaj się umówić wizyty. Kiedy warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie radzisz sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób pomocy. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj na kartce to, co sprawia Ci trudność, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci przyjazne warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Gdyni

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Psycholog Gdynia - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas terapii zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia także doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów może wystawiać recepty.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, dzięki czemu potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz mógł problemy, z którymi do tej pory nie mogłeś sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz dogodny dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Gdyni

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z określeniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy ma prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg przykrych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i generuje ogromny stres, który bardzo często jest przyczyną trudności z akceptacją samego siebie i znalezieniem własnego miejsca w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Gdynia psychoterapia dzieci