terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Jarocinie - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Jarocina przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu ze specjalistą jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania problemów dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci odpowiednią formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zebraniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Po ich zakończeniu specjalista ustala rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Psycholog zawsze indywidualnie dobiera terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie bój się umówić wizyty. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz trudności z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Początkowym wizytom zazwyczaj towarzyszy duży stres. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj gdzieś swoje problemy, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Zapamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Jarocina

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Jarocin - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, kogo wybrać? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, przez to jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz potrafił problemy, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dobiorą terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Jarocina

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z określeniem własnej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy ma prawo do tego, aby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i generuje ogromny stres, który często prowadzi do problemów z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, jak radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Jarocin psychoterapia dzieci