terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Kaliszu - umów się na wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego czekania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Kalisza przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem to pierwszy krok do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zebraniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Po ich zakończeniu specjalista dobiera rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Specjalista zawsze indywidualnie dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się zarezerwować terminu. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie radzisz sobie z utratą bliskiej osoby,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której psycholog przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj na kartce to, co sprawia Ci trudność, żeby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, aby zapewnić Ci przyjazne warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Kalisza

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Kalisz - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia również doraźne wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów może wystawiać recepty.


Nie wiesz, kogo wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, dzięki czemu może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z ważnymi dla siebie osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Kalisza

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z określeniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie wyjście przed szereg wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje ogromny stres, który często przyczynia się problemów z akceptacją samego siebie i odnalezieniem własnego miejsca w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Kalisz psychoterapia dzieci