terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar usług naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Krakowie - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Krakowa przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania z psychologiem jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojej sytuacji nasi specjaliści dopasują do Ciebie odpowiednią formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu niezbędnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Następnie specjalista dopasowuje rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Psycholog zawsze indywidualnie dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Poradnictwo psychologiczne ma za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić spotkania. Kiedy warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Początkowym spotkaniom najczęściej towarzyszy ogromny stres. Przed wizytą u psychologa zapisz gdzieś swoje problemy, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Zapamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, aby zapewnić Ci przyjazne warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Krakowa

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Kraków - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas spotkań zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia także doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, kogo wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko to, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.

Wsparcie psychologiczne jest po to, żeby pomóc Ci w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dlatego potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł problemy, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z bliskimi osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.

Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Krakowa

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na szereg nieprzyjemnych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i generuje ogromny stres, który bardzo często jest przyczyną trudności z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Kraków psychoterapia dzieci