terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Szczecinie - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Szczecina przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem to pierwszy krok w kierunku rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dopasują do Ciebie właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu niezbędnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Następnie specjalista ustala rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze indywidualnie dobiera terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić wizyty. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Początkowym wizytom bardzo często towarzyszy duży stres. Przed wizytą u psychologa zanotuj na kartce swoje problemy, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Szczecina

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Psycholog Szczecin - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia też pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Szczecina

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologiczna osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które starają się własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, żeby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju wyjście przed szereg wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na szereg przykrych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ raniący i generuje bardzo duży stres, który często przyczynia się problemów z zaakceptowaniem samego siebie i znalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Celem psychoterapii dla osób LGBT+ jest nauczenie się, jak akceptować samego siebie, jak nie stracić poczucia własnej wartości oraz jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Szczecin psychoterapia dzieci