terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Łodzi - zarezerwuj wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Łodzi przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania z psychologiem to pierwszy krok w kierunku rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista dopasowuje rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze w sposób indywidualne dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić wizyty. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz trudności z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak przebiega

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób pomocy. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zanotuj gdzieś swoje problemy, żeby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Zapamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Łodzi

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Łódź - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące wizyty u psychologa.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia też pierwszą pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, kogo wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, przez to potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą empatii.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Łodzi

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologiczna osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z określeniem swojej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, żeby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje ogromny stres, który często prowadzi do problemów z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Łódź psychoterapia dzieci