terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Lublinie - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Lublina przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji ze specjalistą to pierwszy krok do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu niezbędnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Po ich zakończeniu specjalista dobiera rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dobiera pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie bój się umówić wizyty. Kiedy warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie radzisz sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwszym spotkaniom najczęściej towarzyszy ogromny stres. Przed wizytą u psychologa zapisz gdzieś swoje problemy, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Lublina

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Lublin - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia również doraźną pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, kogo wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Ciągłe rozwijanie się i zbierane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, w związku z tym może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty możesz rozwiązać problemy, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz dogodny dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Lublina

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z określeniem swojej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, żeby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na szereg nieprzyjemnych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i generuje bardzo duży stres, który niejednokrotnie prowadzi do trudności z zaakceptowaniem samego siebie i odnalezieniem się w społeczeństwie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Lublin psychoterapia dzieci

Usługi psychologa świadczymy również dla mieszkańców miast: