terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Psycholog Nowy Sącz

Osobom z Nowego Sącza pomagamy w formie psychoterapii online

Chcesz odnaleźć równowagę w swoim życiu? Zaufaj specjalistom z Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali.

Zakres usług naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Nowym Sączu - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Nowego Sącza przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu z psychologiem jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dopasują do Ciebie właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na zebraniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze indywidualnie dobiera terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić wizyty. Kiedy warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie możesz poradzić sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj gdzieś swoje problemy, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Nowego Sącza

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Psycholog Nowy Sącz - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia także doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, która go dotknęła. Jego ciągły rozwój osobisty i zbierane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, dzięki czemu potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie mogłeś sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Nowego Sącza

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologiczna osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które chcą własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z ustaleniem swojej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy ma prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na wiele krzywdzących sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i powoduje bardzo duży stres, który niejednokrotnie przyczynia się trudności z zaakceptowaniem samego siebie i znalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Nowy Sącz psychoterapia dzieci