terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Olsztynie - zarezerwuj wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Olsztyna przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania ze specjalistą jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania problemów dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego problemów. Po ich zakończeniu specjalista ustala rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie radzisz sobie ze stratą bliskiej osoby,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zapisz gdzieś swoje problemy, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Olsztyna

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Olsztyn - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia także doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko to, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dlatego potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z bliskimi osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Olsztyna

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, aby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na szereg krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje ogromny stres, który niejednokrotnie jest przyczyną problemów z samoakceptacją i znalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj profesjonalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Olsztyn psychoterapia dzieci